Bodite obveščeni o aktualnih akcijskih ponudbah in ne zamudite naših nasvetov pri opremi doma! Ob prijavi prejmete 10% popust za nakup v spletni trgovini!

S prijavo soglašam, da Kerin.Povirk d.o.o moj elektronski naslov uporablja za namene obveščanja o novostih do preklica. Seznanjem sem, da se iz sistema prejemanja elektronskiih sporočil lahko kadarkoli izpišem, tako da v elektronskem sporočilu kliknem na odjavo.

Vaše elektronske naslove bomo varovali skrbno v skladu z zakonom, ki ureja varstvo osebnih podatkov. Več o tem si lahko preberete na Varstvo osebnih podatkov
  • V košarici ni produktov.
Išči

ZAPOSLIMO:

PRODAJALEC / PRODAJALKA

Polni delovni čas

Delovne naloge:

  • delo v salonu
  • svetovanje strankam
  • izrisi kuhinj
  • prodaja kuhinj, bele tehnike, talnih oblog, otroških sob, vrtnega pohištva, dodatkov za dom
  • skrb za prezentacijo razstavnih izdelkov in prodajnih polic
  • skrb za red in čistočo poslovalnice

Pričakujemo:

  • VI, VII st. izobrazbe ustrezne smeri
  • motiviranost za delo
  • vesten, organiziran in učinkovit način dela
  • odgovornost in samostojnost pri delu
  • prijaznost
  • veselje do dela s strankami
  • občutek za estetiko in stilsko oblikovanje prostora
  • doseganje prodajnih ciljev

Nudimo:

  • stimulativen način plačila
  • raznoliko delo
  • delo za določen čas, s ciljem kasnejše sklenitve za nedoločen čas

Prošnje z vsemi dokazili pošljite na naš elektronski naslov btc@kerin-dom.si

Salon Kerin.Dom, BTC City Ljubljana, 01 585 18 60

X